O projekte

Wallenrod je moderné bizniscentrum s pridanou hodnotou

Bizniscentrum Wallenrod ponúka výbornú možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v jedinečnej budove v centre Bratislavy. Vysoká kvalita technického spracovania je samozrejmosťou štandardu A, rovnako ako príjemná, komorná atmosféra vytvorená špeciálnou zdvojenou, presklenou fasádou so zeleňou.

Zeleň všade okolo

Dominantou bizniscentra Wallenrod je unikátny architektonický prvok kombinácie dvojitej fasády a vertikálnej zelene. Zelená bariéra medzi ulicou a interiérom Vám spolu s tieniacou technikou poskytuje dvojitú ochranu pred slnkom v letnom období a dostatok svetla v zimnom období. Okrem estetickej funkcie zabezpečuje aj ničím nerušenú akustickú pohodu s možnosťou otvárania okien a priameho vetrania.

Prenájom kancelárií a obchodných priestorov

V biznis centre Wallenrod máte možnosť prenájmu kancelárskych a obchodných priestorov už od 150 m2. K dispozícii je celková prenajímateľná plocha o rozmere 2633 m2 a celkový počet parkovacích miest 50. Wallenrod bol skolaudovaný vo 4 kvartáli 2014.

Bez problémov s parkovaním

Bezkonkurenčnou výhodou je rozumne vyriešené parkovanie pre vás, vašich partnerov a klientov. Pomer parkovania je 1 parkovacie miesto na 50 m2 kancelárskej plochy, čo predstavuje najlepší pomer v porovnaní so všetkými administratívnymi budovami v širšom okolí.

Názov projektu

Unikátny projekt zeleného bizniscentra, ktorý vyrástol na bratislavskej Mickiewiczovej ulici nesie meno WALLENROD. Ako sa v živote hovorí, že nič nie je náhoda a to platí aj o spojení projektu s jeho adresou.

Adam Mickiewicz bol jedným z najvýznamnejších predstaviteľov poľského i svetového romantizmu, ktorý bol autorom množstva diel, ale rovnako tak aj historického eposu Konrad Wallenrod. Prečo však práve tento hrdina? Wallenrod bol členom pokrokovej šľachty. Neváhal za cenu vlastného života vybojovať záchranu a slobodu pre svoj národ. Bol silným a statočným jednotlivcom, ktorý sám prebral zodpovednosť za osud svojej vlasti a vzdal sa svojho šťastia za cenu vyšších cieľov.

My pevne veríme, že „dobrý duch" tohto bojovníka a hrdinu prinesie úspech aj novému bizniscentru WALLENROD. Rovnako tak sme presvedčení, že bude symbolicky reprezentovať aj jeho budúcich nájomcov, ktorí sa – v reči súčasníka - zodpovednými a inovatívnymi krokmi úspešne dopracujú k víťazstvám v oblasti svojho podnikania.